ایران میزبان هفتمین دوره داوری شورای جهانی صنایع دستی منطقه غرب آسیا – اخبار و اطلاعات خادم

ایران در سال ۹۷ برای سومین بار در طول سالیان گذشته میزبان برگزاری هفتمین دوره داوری بین المللی نشان مرغوبیت صنایع دستی شورای جهانی صنایع دستی (wcc) می شود

ایران برای سومین بار در طول سالیان گذشته میزبان این مراسم است، این مراسم در نیمه دوم شهریور ماه ۱۳۹۷ با حضور کشورهای عضو برگزار می شود.

کاندیداهای ایران در این مسابقه از میان آثار چهارمین برنامه نشان ملی مرغوبیت صنایع دستی سال ۱۳۹۶ که دارای بالاترین امتیاز بودند انتخاب شده اند، حداکثر ۱۰۰ اثر و حداقل ۷۰ اثر از میان ۳۵۶ اثر برگزیده از نظر معاونت صنایع دستی و هنرهای سنتی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برای حضور در مراسم داوری شورای جهانی صنایع دستی غرب آسیا واجد شرایط بوده و در حال تکمیل پرونده به منظور ارائه به شورای جهانی صنایع دستی منطقه غرب آسیا هستند.

« دنیای سفر » این نوشته را از « میراث آریا » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

شورای جهانی صنایع دستی منطقه غرب آسیا با عضویت ۱۲ کشور غرب آسیا شامل کشورهای کویت، عمان، اردن، لبنان، بحرین، فلسطین، قطر، عربستان، امارات متحده عربی، یمن و ایران در حال فعالیت است و در حال حاضر نیز ریاست این شورا برعهده غدا هیجاوی قدومی از کشور کویت است.

ایران در سال ۹۷ برای سومین بار در طول سالیان گذشته میزبان برگزاری هفتمین دوره داوری بین المللی نشان مرغوبیت صنایع دستی شورای جهانی صنایع دستی (wcc) می شود.

امسال از میان ۱۲ کشور نام برده هفت کشور برای شرکت در مراسم داوری ۲۰۱۸ شورای جهانی صنایع دستی منطقه غرب آسیا در ایران اعلام آمادگی کرده اند.

داوران حاضر در مراسم داوری شورای جهانی صنایع دستی منطقه غرب آسیا (wcc)، شامل یک یا دو داور از ایران، یک داور از کشور کویت، یک داور از کشور عمان و دو داور از کشورهای آسیایی و اروپایی هستند که در این مراسم حضور بهم می رسانند.


اخبار مرتبط

 • مراکش از مقصد سفر ایرانی ها حذف شد – اخبار و اطلاعات خادم
 • داستان های شاهنامه به صورت واقعیت افزوده در مشهد رونمایی شد – اخبار و اطلاعات خادم
 • بهترین مکان‌ها برای مسافرت تابستانی به آسیا – اخبار و اطلاعات خادم
 • کاسه لالجین، زیر نیم کاسه چینی – اخبار و اطلاعات خادم
 • راه اندازی “موزه مجازی فرش های تاریخی هنری ایران” – اخبار و اطلاعات خادم
 • قوی‌ترین پاسپورت‌های دنیا در سال ۲۰۱۸ – اخبار و اطلاعات خادم
 • برگزاری کارگاه جنگل های هیرکانی برای ثبت جهانی در استان گلستان – اخبار و اطلاعات خادم
 • رونمایی از فرش میرزا کوچک خان جنگلی در موزه فرش ایران – اخبار و اطلاعات خادم
 • پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *